Кубок з регбі Міжнародного дитячого центру «АРТЕК»

На території Пущі Водиці існує райський куточок. Це санаторій «Пуща Озерна». Його благами на протязі багатьох десятиліть, користувалися лише українські високопосадовці. В даний час цей санаторій переданий Міжнародному дитячому центру «АРТЕК». В  кінці липня на територію центру «Артек» висадився регбійний десант. Тренери, судді, спортивні менеджери і просто фанати регбі протягом тижня проводили тренування, теоретичні заняття, навчальні гри з більш ніж 250 дітьми, які побажали займатися цим мужнім і красивим видом спорту.

Артек 01-08-17-08

 Більшість дітей, які приїхали до «Артеку» з усіх куточків України, вперше взяли в руки регбійний м’яч. І ось, 1 серпня цього року на зеленому стадіоні «Пущі Озерній» був проведений турнір — «Кубок з регбі Міжнародного дитячого центру« АРТЕК ».

Артек 01-08-17-02

Девіз змагань: «Здоров’я дітей — здоров’я нації». Трибуни стадіону були заповнені пов­ні­стю, а тому, як діти підтримували свої команди, могли б позаздрити вболівальники матчів французького TOP-14. Азарт, вогники в очах і величезне бажання бути першими вели дитячі команди до перемог.

Артек 01-08-17

В результаті запеклої боротьби перше місце вибороли хлопчики та дівчата з команди «НЕЗЛАМНі», друге місце у команди «МАРВЕЛ» і на третьому місці — команда «ВСЕМОГУТНІ».

Артек 01-08-17-04

Артек 01-08-17-03

Нагородження переможців проходило на центральній площі дитячого центру. Від імені Президента ФРУ чемпіони отримали Кубок, золоті медалі та дипломи. Призери були нагороджені срібними і бронзовими медалями і дипломами.

Авторитетним журі були визначені кращі гравці турніру. Ними стали — Кравець Надія та Сидловський Михайло (1 співдружність), Мариніна Варвара та Звір Роман (2 співдружність), Тома Давід та Одинский Василь (5 співдружність). Пам’ятні медалі, дипломи та подарунки кращим гравцям вручив заступник Міністра молоді та спорту України, віце-президент Федерації регбі України Микола Мовчан.

Артек 01-08-17-05

Виконавчий директор Федерації регбі України Олександр Власюк спільно з радником Посольства Франції в Україні Сільвеном Ріголле передали в подарунок Міжнародному дитячому центру «Артек» регбі м’ячі і іншу регбійну атрибутику. А голова суддівського комітету ФРУ, майстер спорту міжнародного класу СРСР Борис Корольов і головний суддя турніру — арбітр національної категорії Андрій Свертока від свого імені привітали дітей та вручили кожному гравцеві набори солодощів. Від імені Посольства Франції в Україні цінним подарунком був нагороджений головний тренер по регбійний підготовці дітей «Артека» — один з кращих дитячих тренерів м. Києва Олександр Верещака.

А організували та провели це регбійне свято Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні спільно з Федерацією регбі України за участю Міністерства молоді та спорту, Київської міської федерації регбі та Профспілки працівників фізичної культури і спорту України.

Артек 01-08-17-09

Особливу подяку за співпрацю висловлюємо генеральному директору Міжнародного дитячого центру «Артек» Капустіну Сергію Валентиновичу, заступнику генерального директора МДЦ «Артек» Коник Сергію Миколайовичу та начальнику оздоровчо-спортивного відділу Пінчуку Павлу В’ячеславовичу. Сподіваємось, що подібні свята регбі стануть початком доброї традиції. І тренування і змагання з регбі для дітей, які відпочиватимуть в МДЦ «Артек», будуть проводитися постійно.